Odtwórz wideo

“Your story, my voice. Twoja historia, mój głos.”

Maja Ostaszewska, Maria Peszek, Natalia Kukulska, Magdalena Rigamonti, Grażyna Wolszczak, Beata Tadla, Mariusz Szczygieł, Wojciech Malajkat, Stanisław Sojka, Jarosław Włodarczyk, Cezary Harasimowicz- czytają historie z codzienności ludzi z byłych PGR.
“Your story, my voice, to akcja, której celem jest zwrócenie  uwagi na problemy ludzi z byłych PGR-ów. Przez dekady, głos ludzi -z byłych Państwowych Gospodarstw Rolnych- nie był słyszany  w przestrzeni publicznej. Dlatego jestem wdzięczna, że w akcji  udział wzięły znane osoby, które zechciały przeczytać historie mieszkańców z byłych PGR. Dziękuję i zapraszam do wsłuchania się.

Odsłuchaj podcast

Ten materiał jest dostępny również w formie podcastu

Podziel się tym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Autorzy

Programy

Kategorie

Najpopularniejsze

Pontyfikat Jana Pawła II nie uniósł wyzwań współczesności. W jego horyzoncie poznawczym jedynym antidotum na zwalczenie seksualności była modlitwa. Na świecie był przyjmowany jak
“Alicja wyszła za mąż za socjopatę, który szybko osaczył ją zazdrością, stosował wobec niej przemoc oraz gwałcił ją, gdy była pod wpływem środków nasennych.
Mimo, że to ojciec więcej pił i bił, czuła się bardziej z nim związana niż z matką. Mama była niedostępna, surowa i krytykująca. Nigdy