Odtwórz wideo

Wszystkie fobie Naczelnika

Mistrz politycznych wrzutek znowu w akcji. Prezes PiS wskazuje swojego następcę i straszy LGBT+. Czy Kaczyński rzeczywiście myśli o politycznej emeryturze? Czy PiS chce zamienić wyborczą kampanię w wojnę ideologiczną? I wreszcie czy HiT to kit? W SSNL wydarzenia mijającego tygodnia podsumowują Agnieszka Burzyńska i Karolina Opolska.

Podziel się tym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

2 odpowiedzi

  1. Problemy Policji są olbrzymie. Szczególnie brak chętnych do pracy i kiepskie uposażenie, w stosunku do bycia ciągle pod telefonem z uwagi na braki kadrowe oraz do wyjazdów z dnia na dzień na granicę. A już nie mówiąc o olbrzymich brakach wizerunkowych.

  2. Bycie policjantem od czasu urzędowania PiS-u, stało się dokładnie tym samym co bycie milicjantem za urzędowania PZPR.
    Tyle lat, mozolnie kroczek po kroczku, odzyskiwali społeczną akceptację i szacunek po wszystkich niegodziwościach czasów “komuny”, a sprzedali to za srebrniki tych niegodziwych ludzi w kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autorzy

Programy

Kategorie

Najpopularniejsze

Pontyfikat Jana Pawła II nie uniósł wyzwań współczesności. W jego horyzoncie poznawczym jedynym antidotum na zwalczenie seksualności była modlitwa. Na świecie był przyjmowany jak
“Alicja wyszła za mąż za socjopatę, który szybko osaczył ją zazdrością, stosował wobec niej przemoc oraz gwałcił ją, gdy była pod wpływem środków nasennych.
Mimo, że to ojciec więcej pił i bił, czuła się bardziej z nim związana niż z matką. Mama była niedostępna, surowa i krytykująca. Nigdy