Odtwórz wideo

Art. 30. Zasada ochrony godności człowieka

Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

„Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych”.

 

Odsłuchaj podcast

Ten materiał jest dostępny również w formie podcastu

Podziel się tym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

4 odpowiedzi

  1. Ludzie którzy pracowali w pgr-ach jak i w kopalniach, stoczniach itd…. itpp…… Na dłuższą metę tak się nie da. Jeśli coś się nie opłaca to się do tego nie dokłada. Inaczej jest jak każdy z nas za to płaci. Musimy zacząć od tego że jak coś się nie opłaca to trzeba to zamykać a nie szukać wyborców tam i obiecywać……….

    1. Proszę pomyslec o zlikwidowaniu Pani , Panu miejscu pracy z dnia na dzień… Jest już jutro …pracy nie ma …pensja już nie wpłynie. Jesteś darmozjadem?

      1. Tak nie można myśleć, przecież to nie mój biznes czy są zlecenia czy nie, to mam płacić bo mi się to już nie opłaca, tak myśli państwo polskie o wyborcach – płaćmy mamy wyborców niech reszta za to płaci………. i pietruszka po 27 zł bo nie poszło na śląsku. Ludzie nikt wam dzieci nie zrobił, dzieci nie pomogą w zbieraniu ziemniaków, to się nie opłaca a jak coś się nie opłaca to do tego się dokłada.

  2. Pani Joanno, robi Pani bardzo ważną rzecz, przywracając temu środowisku godność, mówiąc o tej wielkiej krzywdzie. Poza tym uwielbiam sposób, w jaki prowadzi Pani rozmowy. Umie Pani mówić i SŁUCHAĆ. Pozdrawiam.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Autorzy

Programy

Kategorie

Najpopularniejsze

Dominika Korwin Mikke- wiadomo, czyja żona. Mama dwójki, 8-letniego Karolka i 10- letniej Nadzieji. Dominika bez owijania w bawełnę opowiada o trudach macierzyństwa, z
Jeden z najbardziej wyrazistych aktorów polskiej sceny filmowej i teatralnej, autor wybitnych kreacji nagradzanych na najważniejszych festiwalach filmowych @Łukasz Simlat ma swoją odpowiedź na
Autorka książki o depresji dzieci i młodzieży, w której eksperci wyjaśniają dlaczego tak wielu młodych ludzi choruje właśnie teraz i jak nie dopuścić do