Odtwórz wideo

Mama utopiła się w alkoholu

Mimo, że to ojciec więcej pił i bił, czuła się bardziej z nim związana niż z matką. Mama była niedostępna, surowa i krytykująca. Nigdy nie chwaliła jej i nie okazywała ciepłych uczuć. Rodzice już nie żyją, a Joanna ciągle nosi w sobie ból.

Odsłuchaj podcast

Ten materiał jest dostępny również w formie podcastu

Podziel się tym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Jedna odpowiedź

  1. Tak, Asiu, tak trzymaj:) I bardzo trafnie to ujełaś, chyba lepiej nie można,,Chcę być dorosła, a nie dorosłym dzieckiem alkoholika,, .
    A krytyka dogoniła mnie ostatnio, gdy zamieszkałam w Niemczech, jedna ze starszych pań, którymi się opiekuje, skomentowała moją pracę, że nawet kwiatów nie potrafię podlać;) Gdyby mnie to dotykało, jak kiedyś…Ale ile rzeczy innych, ważnych dla mnie za to potrafię:) Jestem ważna, wystarczająco dobra i nie zamierzam sobie zawracać głowy czyimiś komentarzami… Wszystko w naszej głowie…
    Trzymaj się, trzymam kciuki za Ciebie ❣️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autorzy

Programy

Kategorie

Najpopularniejsze

W tej historii jest wszystko. Są alkohol i narkotyki. Są duże pieniądze, codzienne imprezy i długi. Jest też sznur przewieszony przez gałąź. Posłuchajcie Konrada?
Pontyfikat Jana Pawła II nie uniósł wyzwań współczesności. W jego horyzoncie poznawczym jedynym antidotum na zwalczenie seksualności była modlitwa. Na świecie był przyjmowany jak
“Alicja wyszła za mąż za socjopatę, który szybko osaczył ją zazdrością, stosował wobec niej przemoc oraz gwałcił ją, gdy była pod wpływem środków nasennych.