Odtwórz wideo

W manii straciłam pamięć na 3 miesiące

Straciła pamięć jadąc taksówką we Francji. Pytała kierowcy jak jej na imię i skąd pochodzi. Mężczyzna zorientował się, że dzieje się coś niepokojącego i wezwał policję i pogotowie. Trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie po 3 miesiącach i kilkunastu seriach elektrowstrząsów zaczęła odzyskiwać pamięć. Justyna w bardzo szczerej rozmowie opowiedziała Małgorzacie Serafin o swoim życiu z ChAD.

Odsłuchaj podcast

Ten materiał jest dostępny również w formie podcastu

Podziel się tym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

2 odpowiedzi

  1. Bardzo ciekawa rozmowa. Słuchałam z dużym zainteresowaniem. Pani Justyna tak rzeczowo i prawdziwie opowiedziała o swoich zmaganiach z chorobą. Życzę obu paniom dużo zdrowia i bardzo dziękuję za ten wspaniały i tak potrzebny program.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autorzy

Programy

Kategorie

Najpopularniejsze

Pontyfikat Jana Pawła II nie uniósł wyzwań współczesności. W jego horyzoncie poznawczym jedynym antidotum na zwalczenie seksualności była modlitwa. Na świecie był przyjmowany jak
“Alicja wyszła za mąż za socjopatę, który szybko osaczył ją zazdrością, stosował wobec niej przemoc oraz gwałcił ją, gdy była pod wpływem środków nasennych.
Mimo, że to ojciec więcej pił i bił, czuła się bardziej z nim związana niż z matką. Mama była niedostępna, surowa i krytykująca. Nigdy