Odtwórz wideo

Córka gangstera

Ojciec Karoliny był tyranem. Nie pozwalał córce na przyjemności. Karał. Bił. Zmuszał ją do słuchania swoich przestępczych opowieści. Gdy wyszedł z więzienia, z domu odeszła mama Karoliny. Zostawiła córkę samą z nim.

Odsłuchaj podcast

Ten materiał jest dostępny również w formie podcastu

Podziel się tym!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

2 odpowiedzi

  1. Ma Pani świetną osobowość, Pani Karolino. Nie sposób Pani nie polubić od pierwszej chwili. Trzymam kciuki za pozbycie się demonów. Ściskam Panią i Pana Marka – mojego ulubionego prowadzącego.

  2. Bardzo mocna rozmowa!Podziwiam spokój jaki ma Pani w głosie i sposób opowiadania o swoim życiu. Życzę wszystkiego najlepszego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autorzy

Programy

Kategorie

Najpopularniejsze

Pontyfikat Jana Pawła II nie uniósł wyzwań współczesności. W jego horyzoncie poznawczym jedynym antidotum na zwalczenie seksualności była modlitwa. Na świecie był przyjmowany jak
“Alicja wyszła za mąż za socjopatę, który szybko osaczył ją zazdrością, stosował wobec niej przemoc oraz gwałcił ją, gdy była pod wpływem środków nasennych.
Mimo, że to ojciec więcej pił i bił, czuła się bardziej z nim związana niż z matką. Mama była niedostępna, surowa i krytykująca. Nigdy